DELTALIGHT

Navigace

ČLÁNKY

Ľudská myseľ prirodzene inklinuje ku kruhovým tvarom - poteší ju SUPER-OH!

Séria svietidiel Super-Oh! je stále rastúcou skupinou subtílnych čiernych kruhových svietidiel v rôznych prevedeniach a priemeroch, v podobe závesných, prisadených či zápustných svietidiel alebo na uchytenie na lištový systém. Hovorí sa, že zaľúbenie ku kruhovým tvarom nie je len záležitosťou osobného vkusu. Namiesto toho ide o prirodzenú tendenciu mozgu tiahnuť k oblým tvarom. Ak je tomu skutočne tak, svietidlá Super Oh! sú pripravené potešiť naše zmysly.

Moderná LED technológia

Super Oh! s LED zdrojmi sú dostupné v troch rôznych priemeroch, 1 700, 1 200 a 700 mm s 8, 6 alebo 3 LED modulmi. Tie sú umiestnené šikovne vnútri tenkého kruhu, tak aby čo najmenej oslňovali. LED prevedenie svietidiel ponúka variant down light, ktoré svieti len smerom nadol alebo down and up light, ktoré svieti zároveň hore i dole.

Žiarovkové verzie ako v maskérni hviezd

Popri LED technológii ponúka Super Oh! tiež variant s klasickými žiarovkami typu E27, podľa priemeru kruhu je ich na svietidle 10, 7 alebo 5. Táto verzia svojím retro vzhľadom pripomína typické zrkadlá v maskérňach hercov a umelcov po stranách osvetlené žiarovkami.

Super Oh! SBL vytvára atraktívny svetelný kruh

Verzia svietidla s hliníkovým kruhovým rámčekom a polykarbonátovým tienidlom je najnovším modelom zo série Super-Oh!. Tienidlo vytvára jednotný a súvislý svietiaci kruh. Aj tu je výber z rôznych priemerov svietidiel, down light či down and up light a z rôznych druhov uchytenia. S pomocou svietidiel Super Oh! SBL môžete vytvoriť atraktívne svetelné zhluky, vyzerajúce ako svietiace kruhy vznášajúce sa v priestore. Verzia SBL tiež ponúka zapustenú bezrámikovú verziu svietidla, ktorej výsledkom je plne zapustený svetelný kruh symbolizujúci nekonečno.

Malé kruhy tiež kruhy

Malá Super-Oh! XS kompletizuje sériu svietidiel. Ponúka sa v priemere 250 a 390 mm s výškou iba 50 mm. Supe-Oh! XS s polykarbonátovým tienidlom je možné namontovať ako zavesenú, prisadenú na strop alebo do lištového systému.Naviac je možné ich naklápať v rozmedzí 45 ° a otáčať 360 °.

Viac informácií nájdete v novej produktovej brožúre venovanej kolekcii Super-Oh!