DELTALIGHT

Navigace

ČLÁNKY

Charakteristické kruhové svietidlá Superloop

Rozširujúca sa séria kruhových svietidiel Superloop reaguje na vysoký dopyt svietidiel s organickými oblými tvarmi. Tieto subtílne svietidlá ponúkajú široké svetelné možnosti - od dekoratívnych, cez vysoko atraktívne až po naozaj funkčné a účinné svetelné riešenia.

Kruhy sú dostupné v 4 farbách, vedľa klasickej bielej a čiernej teraz tiež v kovových odtieňoch zlata a bronzu. Ponúka tiež niekoľko priemerov, od najmenšieho s priemerom 700 mm až po najväčšie s priemerom 1700 mm.

Atraktívny a dekoratívny Superloop

Kruhy svietiace difúzne po celom svojom obvode ponúkajú možnosť zavesenia horizontálne, vertikálne alebo tiež atraktívne, pod ľubovoľným uhlom. Zavesenie je možné voliť na tenké, takmer neviditeľné lanká, alebo v prípade vertikálne zaveseného kruhu na pevnú kovovú tyč. Tento typ kruhov vyžaruje príjemné rozptýlené svetlo, nie je však vhodný k celkovému osvetlenie priestoru, ale skôr ako svetelný objekt. Kompozícia viac kruhov s rôznymi priemermi akoby svojvoľne levitujícími v priestore vytvára pohľady pútajúci prvok.

Funkčný a účinný Superloop

Pre efektívne nasvietenie priestoru alebo vybraného akcentu ponúka kolekcia Superloop variantu kruhu osadeného reflektormi. Svetelné moduly možno ľahko umiestniť na ľubovoľné miesto na kruhu pomocou magnetického systému v ľubovoľnom počte. Jednoduchým prisadením k sebe sa obe časti mechanicky aj elektronicky prepoja.