DELTALIGHT

Navigace

ČLÁNKY

Nový katalog The Lighting Bible 12

Delta Light predstavuje nový katalóg svietidiel The Lighting Bible 12, obsahujúci 1056 strán nových kolekcií, technológií, tvarov, svetelných efektov a inšpiratívnych projektov.

Novinky z katalógu boli prvýkrát predstavené počas milánskeho veľtrhu Euroluce, kde Delta Light premenila historickú budovu Palazzo Crivelli a priľahlú záhradu v monumentálnu svetelnú inštaláciu. Kolekcia svietidiel Delta Light sa rozšírila o nápadité kúsky aj minimalistické dizajny. Na ich návrhoch sa podieľali architekti a dizajnéri zo štúdia OMA, Dean Skira či Arik Levy.

Svetelné kruhy

Medzi tvarovo unikátne svietidlá z novej kolekcie patria jednoznačne svetelné kruhy SUPERLOOP, ktoré možno nápadito rozmiestniť v priestore a vytvárať veľkolepé svetelné inštalácie.

Okrúhle vonkajšie svietidlá

Séria svietidiel Montur s výraznou čiernou kovovou kostrou sa rozšírila o kruhové designy obsahujúce stĺpikové svietidlá, exteriérové nástenné svetlá alebo stropné prisadené svietidlá.

Minimalistické zápustné svietidlá

Nová kolekcia obsahuje aj množstvo nenápadných, ale veľmi účinných a sofistikovaných zápustných či prisadených stropných svietidiel.

Katalóg svietidiel The Lighting Biblie 12 je voľne k stiahnutiu.

http://www.deltalight.com/en/publications