DELTALIGHT

Navigace

ČLÁNKY

Vonkajšie osvetlenie - nástenné, stĺpikové i podlahové

Pomaly sa blíži čas posedení na terase či záhrade, viete, aké sú možnosti jej osvetlenia? Exteriérových svietidiel je celá rada, podľa umiestnenia môžeme voliť svietidlá nástenné, stropné - prisadené či závesné, stĺpikové alebo zápustné do zeme. Delta Light ponúka široký výber vonkajších svietidiel v minimalistickom architektonickom prevedení z kvalitných materiálov a v najvyššom štandarde spracovania. Inšpirujte sa výberom našich obľúbených kúskov.

Nástenné svietidlo VISION OUT

Vonkajšie nástenné svietidlo Vision Out vykresľuje na stene pomocou šošoviek lúče v tvare paraboly. Kužeľ svetla esteticky ozvláštňuje fasádu domu a príjemne osvetľuje jeho okolie. Voliť môžete smer svetla hore, dole alebo oboma smermi. Svietidlo má tvar jednoduchého kvádra prisadeného na stene. Minimalistický vzhľad výborne dopĺňa modernú i klasickú architektúru.

Stĺpikové svietidlo KIX PIN

Subtílny stĺpik s malým reflektorom na vrchu a prívodným káblom tvoria celé svietidlo Kix Pin. Zašpicatený koniec stĺpika jednoducho zapichnete do trávnika, záhonu alebo popri ceste, presne tam, kam bude treba. Variabilne ho tiež môžete premiestniť.

Zápustné svietidlá LOGIC

Séria svietidiel LOGIC je určená na zapustenie do zeme. Kužeľ svetla môže mieriť kolmo hore alebo byť naklonený na stranu, umiestnený v blízkosti múru ju efektne nasvieti. Logic je vhodný na umiestnenie pozdĺž fasády domu, steny alebo pod stromami či iné rastliny, na ktoré chceme v záhrade upozorniť.

Stropné svietidlá BOXY

Minimalistické stropné prisadené svietidlá Boxy poskytujú kvalitné osvetlenie. Ponúkajú prevedenie v tvare valca alebo kvádra. Jednoduché a tvarovo čisté spracovanie z nich robí obľúbené svietidlá vhodné na balkóny, terasy a ďalšie kryté vonkajšie plochy.