DELTALIGHT

Navigace

ČLÁNKY

Výhody svietidiel na magnetických profiloch Delta Light

Prisadené aj zapustené svetelné profily sú už štandardným sortimentom u väčšiny výrobcov svietidiel. Spoločnosť Delta Light ako súčasť katalógu The Lighting Bible 12 predstavila inovatívnu sériu magnetických profilov Splitline. Magnetické upínanie svetelných modulov do profilov prináša maximálnu mieru flexibility a slobody pri ich umiestnení aj zmene polohy. A aké sú ich hlavné výhody?

Dokonale jednoduchá inštalácia svietidiel na magnetickú lištu bez použitia náradia. Jednoduchým prisadením svietidla k lište dôjde k ich mechanickému aj elektronickému prepojeniu. Svietidlá je tak veľmi jednoducho a rýchlo premiestňovať na ľubovoľné miesto na profile, podľa aktuálnej potreby. To je veľmi žiadané nielen v reštauráciách, galériách či kanceláriách, kde dochádza k častému premiestňovaniu predmetov a nábytku, ale aj v rezidenčných objektoch.

Možnosť kombinovania rôznych druhov svietidiel a s tým spojených svetelných efektov v rámci jediného profilu za dosiahnutím optimálneho svetelného efektu pre daný priestor. Na profil je možné umiestniť bodové svietidlá pre akcentové nasvietenie, reflektory schopné namieriť kužeľ svetla ľubovoľným smerom, kontinuálne LED svetelné linky pre celkové osvetlenie priestoru aj závesné svietidlá, elegantne dotvárajúce priestor. K umiestneniu na profil sú pripravené svietidlá zo série Microspy, Midispy, Spy, Tweeter, Gibbo, všetky v LED prevedení a ponúkajúce stmievanie.

Možnosť voľby medzi zápustným či prisadeným profilom. Zapustené profily Splitline M20 a M52 ponúkajú maximálne uhladený vzhľad v bezrámikovom prevedení s šírkou 20 a 52 mm. Zapustené magnetické profily je možné pomocou rohových dielov skladať do atraktívnych, ostro zatáčajúcích liniek, prechádzajúcich zo stropu na stenu.

Profil Shiftline M26 je zase vhodný k prisadeniu na strop, jeho šírka je 26 mm.