DELTALIGHT

Navigace

ČLÁNKY

Pozvánka na Designblok

Ľahké, vzdušné a napriek tomu priestorovo výrazné svietidlá Soiree rozohrajú hru svetla a tieňa na tohtoročnom Designbloku. Unikátny charakter svetiel zabezpečí, že sa z rôznych smerov javia úplne odlišne. Interakcia kruhových a pravouhlých foriem so svetlom spustí na našom stánku dynamické napätie. Prijmite týmto pozvanie na veľtrh Designblok, najväčšiu prehliadku dizajnu v strednej Európe a objavte meniaci sa charakter svietidiel Soiree.

Odteraz tiež dekoratívne

Delta Light je dlhodobo známa predovšetkým pre svoje technicky poňaté architektonické svietidlá. Teraz prvýkrát uvádza aj kolekciu dekoratívnych svetiel, ktorú predstaví práve na Designbloku. Jadrom portfólia stále zostávajú technologicky vyspelé architektonické svietidlá, po novom ju ešte dopĺňajú aj dekoratívnejšie svetlá v expresívnych tvaroch zo série Soiree. Tú tvoria závesné svietidlá s kovovým, avšak stále vzdušne pôsobiacim telom.

Okrúhle či hranaté, zlaté alebo čierne, malé aj veľké

V ponuke sú svietidlá Soiree v zlatom alebo čiernom matnom prevedení, s opálovým zdrojom alebo so žiarovkou s priznanými vláknami, a hneď v niekoľkých veľkostiach, od malých s šírkou okolo 40 cm až po takmer metrové priemery. Séria obsahuje guľaté a obdĺžnikové svietidlá, ktoré sú zhodne tvorené kovovými lamelami, centrálne obtočenými okolo svetelného zdroja. Tie okolo neho vytvárajú transparentný závoj a lámu svetlo, ktoré vrhá charakteristické tiene. V priestore fungujú svietidlá Soiree ako veľkolepé solitéry rovnako dobre ako kompozícia viac svetiel rôznych tvarov, veľkostí i farieb.

Delta Light na Designbloku

Práve estetickú ľahkosť, dokonalé technické spracovanie, a predovšetkým hru svetla a tieňa svietidiel Soiree predstavíme na tohtoročnom Designbloku v dňoch 17. - 21. októbra 2019. Nájdete nás už tradične v pravom krídle Priemyselného paláca v Superstudiu.

Výstaviště Praha Holešovice, Praha 7